7 вигод застосування світлодіодного освітлення

Висвітлення на основі LED-технологій сьогодні поширюється дуже швидкими темпами. Відбувається завдяки тому, що світлодіоди мають переваги перед звичними джерелами освітлення. Тож у чому ж вигода застосування LED-освітлення? 220lviv.top відповідають:

Перше – це економічно

Використання світлодіодного освітлення допомагає зменшити витрати на енергію. Споживання електроенергії вдвічі нижче, ніж лампи денного світла (енергозберігаючих). Якщо ж порівнювати з лампами розжарювання, то витрата енергії у 6–10 разів менша. Час експлуатації LED-світильників може досягати 50 000 годин. Цей період у 7–10 разів більший, ніж у люмінесцентних ламп. Якщо порівнювати зі звичайними лампочками розжарювання, термін служби світлодіодів може перевищувати час роботи звичайних ламп у 40-60 разів.

Крім того, під час роботи світлодіодних світильників не виділяється такої кількості тепла, як від ламп розжарювання. Відповідно, енергія витрачається на освітлення, а чи не на обігрів приміщень. Обслуговування також вимагає менших витрат, за рахунок того, що термін експлуатації незрівнянно вищий.

Друге — повна яскравість світлодіодів досягається миттєво

Особливість енергозберігаючих люмінесцентних ламп у тому, що для виходу їх на повну світність потрібен певний час. Іноді для досягнення максимальної яскравості може знадобитися кілька хвилин. Відповідно, в першу хвилину-дві освітлення може виявитися тьмяним. Якщо в приміщенні відсутня потреба в миттєвому включенні світла або лампи постійно горять, цей параметр не критичний.

Однак часто потрібне одномоментне включення освітлення на повну потужність. В цьому випадку незамінні світлодіодні світильники, адже вони набирають робочої яскравості практично миттєво. Час, необхідне розігрів і вихід повну світність, прагне нулю. Світло LED-світильників миттєве, ясне та яскраве, воно забезпечує повноцінну видимість у необхідних секторах та об’ємах, особливо якщо потрібне блискавичне включення.

Третє – надійність та безпека

Корпуси світлодіодних світильників виготовляються зі сталі або пластику. Навряд чи світильник вийде з ладу, навіть якщо його упустити при монтажі або перевезенні. Низьковольтне живлення забезпечує електробезпеку світлодіодів. Цей тип освітлювальних приладів відрізняється високою екологічністю, не вимагає спеціальних умов при використанні або утилізації, абсолютно безпечні для людини та навколишнього середовища. У конструкції не міститься токсичних та шкідливих газів, ртуті, свинцю.

Четверте — світлодіодні світильники не мерехтять

У світлі стандартних ламп часто є мерехтіння низької частоти, приблизно 60–100 миготінь на секунду. Нічого корисного для очей людини в цьому немає. При використанні світлодіодного освітлення мерехтіння практично відсутнє (за умови застосування якісних комплектуючих). М’яке, однорідне світло світлодіодного світильника дає гарне самопочуття, знижує втому очей, підвищує стійкість до стресів.

П’яте — це світло найвищої якості

Світлодіоди чудово відтворюють денне світло, яке є еталоном якісного освітлення. Відповідно, світлодіодні світильники є джерелом чудового освітлення. Колірне різноманіття розширює сферу застосування і дозволяє досягти практично будь-якого необхідного світлового ефекту. Застосування своєрідної структури світлодіодного блоку дозволяє досягти максимальної світловіддачі.

Шосте – немає ультрафіолету

Модифікації світлодіодів білого та холодного білого відтінку при роботі не дають ультрафіолетового проміння. Комахи не так залучаються світлодіодним освітленням, але швидко відгукуються на ультрафіолет, що випромінюється стандартними лампами.

Сьоме — безшумність

Світлодіодні світильники абсолютно безшумні. Ця властивість може виявитися затребуваною в офісах, бібліотеках чи навчальних класах.

Вигоди LED-освітлення не вичерпуються перерахованими, список переваг міг би виявитися довшим. Одне безперечно — світлодіодне освітлення однозначно краще за класичні засоби. Саме тому воно так активно впроваджується у всьому світі.