Бруківка для вулиці й подвір’я: який вид обрати?

Дороги або тротуари, вимощені бруківкою, роблять вулиці затишнішими та гарнішими. Такий вид декоративного покриття додає особливого шарму будь-якому місцю, до того ж він міцний та витривалий і має довгий строк експлуатації.

Якщо ви шукаєте матеріали, щоб вимостити подвір’я або прикрасити площу, зазирніть у каталог бруківки на сайті бренду Avenue від Групи «Ковальська» і знайдете десятки варіантів покриття.

Цеглинки відрізняються розміром, кольором та призначенням, тож ви зможете обрати саме те, що потрібно, залежно від потреб, умов використання та дизайнерських рішень.

Які види бруківки пропонує бренд Avenue?

У каталозі бренду представлені такі різновиди декоративних матеріалів в залежності від умов використання:

  1. Для пішохідних зон. Така бруківка має товщину 40 мм і не призначена для використання там, де їздять автомобілі;
  2. Для пішохідних доріжок і проїзду легкових авто. У таких каменів товщина вже більша – 60 мм;
  3. Для пішохідних зон та проїзду автомобілів легкових та вантажних. Бруківка товщиною 80 мм, яка здатна витримувати велике навантаження.

Окрім цього бруківка може бути з фаскою або без. Безфаскові вироби дозволяють зробити покриття таким, де не буде помітно проміжків між каменями. Це актуально для пішохідних зон та доріжок, на яких катаються на роликах, скейтах та прогулюються мами з дитячими візочками. Таке покриття не створює вібрації.

Бруківка з фаскою має дещо інший вигляд: ребра на її лицьовій поверхні скошені.

На що орієнтуватись при виборі бруківки?

Гранат, Вишня, Сахара, Палермо, Еверест – усе це (і не тільки) кольори бруківки, представленої на сайті бренду Avenue. В залежності від дизайну – буде це однотонне покриття чи варіант з візерунками або кольоровими блоками – потрібно й обирати відтінок.

Також при виборі враховуйте такі параметри:

  • розміри та висота продукції (від цього залежить навантаження, яке вони зможуть витримувати);
  • наявність або відсутність фаски (впливає на зовнішній вигляд полотна та його експлуатаційні характеристики);
  • форма (квадрат, прямокутник та інші).

Прямокутні та квадратні плитки підходять для прямих доріжок і геометричних ділянок, де передбачено чіткі кути, а для створення плавних ліній, вигинів чи складних композицій вже потрібна бруківка іншої форми.

Заходьте у каталог на сайті, обирайте потрібний варіант бруківки і переходьте у магазин, щоб зробити покупки онлайн, або замовляйте консультацію – менеджер з вами зв’яжеться і проконсультує.