Чому варто замовити бетон від «Ковальської»

Жодне будівництво не обходиться без використання бетону. При виборі цього матеріалу необхідно, щоб він відповідав усім необхідним характеристикам. Тому найбільшою популярністю користується продукція тих брендів, які мають міцну репутацію і гарантують, що цей будівельний матеріал має всі потрібні характеристики. Це повною мірою стосується бетону, який виробляється компанією «Ковальська».

Особливості фірмового бетону

Про якість і надійність продукції свідчить майже сім десятків років досвіду у сфері виробництва бетону і різних видів конструкцій, заснованих на його використанні. У процесі зведення будинків важливо мати повну впевненість у тому, що виробник зробив все можливе для його повноцінного багаторічного використання. Потрібно відзначити кілька особливостей, завдяки яким бетон від «Ковальської» має такий попит:

  • Високі стандарти якості. Заводи групи компаній пройшли сертифікацію відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015. Забезпечується ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва. Для кожної партії продукції надається документ про якість.
  • Компанія працює відповідно до принципів прозорості на всіх етапах виробництва бетону та виробів із нього. Використовується власна сировина, що обробляється за допомогою обладнання, в якому втілені новітні технологічні досягнення.

У компанії є власний дослідницький центр, який займається вдосконаленням наявних і розробкою нових рецептів створення бетону. Продукція «Ковальської» протягом багатьох років фактично є галузевим стандартом. Досить згадати, що на території Києва та області понад 60% будівельних об’єктів було побудовано із застосуванням бетону від «Ковальської».

Тут використовується автоматизована лінія для виробництва багатопустотних плит. Вона зроблена відомим італійським виробником Nordimpianti System SRL. Це обладнання може забезпечити продуктивність до 750 погонних метрів на добу. Тут можна випускати велику кількість різновидів бетонних виробів.

Обладнання HESS призначене для створення бетонних виробів, що мають певні декоративні характеристики. Вони можуть мати поверхні, оброблені під різні види декоративного каменю.

Виробництво організовано з урахуванням вимог екологічної безпеки навколишнього середовища. Відходи, що виникають під час роботи, утилізуються за допомогою повністю безпечних способів.