Де купити водонагрівач, що буде надійним і які в нього характеристики

Електроводонагрівачі мають особливі характеристики, що створюють високу зручність у користуванні та потрібну потужність, компактність. Проте, як і в кожній системі, у електричних водонагрівачів є свої елементи, що потребують додаткової уваги для надійної роботи та якісного забезпечення. Такими додатковими опціями, оснащені водонагрівачі Electrolux. Купити водонагрівач Electrolux DRYver варто з огляду на його економність споживання енергії, високу захищеність основних водонагрівальних елементів – ТЕНів та завдяки покращеному захисту зовнішньої оболонки.

Ці якісні водонагрівачі з інноваційними рішеннями пропонує сайт Ваш Клімат, де є можливість оглянути характеристики приладу та його основні параметри роботи.

Захищений ТЕН

Водонагрівач Electrolux EWH 150 DRYver

ТЕН – електронагрівальний елемент водонагрівача – найменш захищена від негативного впливу частина конструкції будь-якого бойлера. В цьому випадку конструктори подбали про те, щоб ТЕН використовувався тривалий час без необхідності заміни чи ремонту. Він закритий від проникнення вологи за допомогою зовнішнього контуру. Тому сам ТЕН є «сухим» і не має безпосереднього контакту із водою. Таким чином, основний нагрівальний елемент отримує три важливі додаткові опції:

  • він може використовуватись у два-три, а іноді і більше разів довше, ніж звичайні ТЕНи;
  • застосування «сухого» ТЕНу значно зменшує кількість коштів, необхідних для забезпечення гарячою водою, користувача внаслідок раціонального застосування енергії;
  • «сухий» ТЕН збільшить ресурсність всіх елементів водонагрівача, включно з системою управління приладом.

Поліпшена антикорозійна властивість поверхні

Одна з ключових проблем ефективності роботи та витривалості водонагрівачів – корозія поверхні бака. Металева поверхня внаслідок впливу агресивного середовища під високою температурою, поступово починає руйнувати метал – з’являються протікання. Конструктори цього водонагрівача вирішили виконати додатковий захист у вигляді інноваційної технології Elastic Cobalt Defence. Ця технологія передбачає нанесення на поверхню дуже стійкого до корозії та інших негативних впливів, захисного шару.

Технологія включає встановлення магнієвого анода. Він поліпшує хімічні властивості води і зменшує ризик виникнення корозійних проявів на внутрішній поверхні бака.

Спеціальні рішення для енергозбереження

У водонагрівачі використовується одразу декілька цікавих технічних рішень, що не призводять до суттєвого здорожчання пристрою і водночас скорочують витратність енергії. Одна з них – поліпшені властивості теплозберігаючого контуру.

Зовнішній контур вкритий синтетичним матеріалом – пінополіуретаном, що збільшує тепловий захист і створює майже герметичну теплоізоляцію. А це – скорочує витрати на нагрів та підтримання температури.