Honda XR150L — огляд

Honda XR150L — це фермерський мотоцикл невеликої місткості, який має всі вуличні легальні та подвійні спортивні функції. Відповідно, мотоцикл заслужив величезну популярність в середовищі економічних всюдихідних мотоциклів. Отже, ось огляд особливостей Honda XR150L, що охоплює недоторканий образ приємного пасажира.

Серія Honda XR — це легендарна позашляхова серія мотоциклів, яка випускає різну потужність чотиритактних двомісних спортивних мотоциклів. Серія присвячена виробництву мотоциклів з економічними, але конкурентоспроможними позашляховими характеристиками. Таким чином, досягнувши від іншої легендарної серії Honda XL, вона розкрилася в 1985 році, випустивши перший XR100R. Більш детальна інформація міститься за посиланням https://honda.ua/motorcycles/xr150l/.

Серія Honda XR включає в себе мотоцикли різного об’єму від 50 до 650 куб.см. Більшість моделей мають повітряне охолодження і карбюраторні двигуни, але деякі з них оснащені масляною системою охолодження. Тим не менш, серія доступна в двох підкатегоріях під суфіксом R & L. Серія R призначена для змагань, а L поставляється з усіма вуличними легальними функціями.

Тут Honda XR150L є зовсім новачком в серії XR, яка вийшла в 2014 році. Модель витягнута з і замінила попередника XR125L, який продовжував свою подорож з 2003 року з двигуном Honda CG125. Отже, будучи новим випуском, XR150L є більш функціональним, спортивним та оновленим, хоча це повноцінний сільськогосподарський мотоцикл.

Honda XR150L — Естетика дуал-спорту, орієнтована на трейл

Honda XR150L — це просто двомісний мотоцикл, який десь також називають фермерським. Отже, мотоцикл однаково здатний їздити як по бездоріжжю, так і по звичайних вулицях. Відповідно, машина повністю оснащена всіма вуличними функціями та зручностями.

З точки зору ергономіки, він має звичайну позашляхову ергономіку, орієнтовану на трейл. Крім того, вона посилена комфортними туристичними та вантажопідйомними можливостями. Отже, це не суцільний бруд і не вуличний мотоцикл, але, очевидно, розроблений посередині, що є подвійним спортом.

Мотоцикл має напівголу раму, компактну бікіні-панель та підняті крила коліс. Відстань від колеса до крила значна, а хід підвіски однаковий. Тому вихлопна труба також встановлена високо, на одному рівні з хвостовою частиною.

Спереду мотоцикл досить культовий, оскільки він відкидає тінь від більших XR або копіює CRF.

Поруч з паливним баком він більший, ніж у звичайних мотоциклів, але оснащений спортивними та компактними крилами для захисту від бруду. Сидіння являє собою цілісний блок, який є більшим, ширшим і розроблений зі зручними вигинами. Нарешті, хвіст також компактний з більш легким крилом, а також гострим заднім ліхтарем, мигалкою і важкими багажниками.

Отже, в цілому Honda XR150L одягнений в дуже пристойний спортивний екстер’єр. На перший погляд, це симпатичний позашляховий всюдихід, орієнтований на бездоріжжя. Він виглядає гідно, спортивно, а його дизайн відповідає виключно своєму призначенню.