Модульні автоматичні вимикачі — обов’язковий елемент мережі

Модульні автоматичні вимикачі — важливий допоміжний компонент системи безпеки електричної мережі. Досить простий за конструкцією та у використанні, він став дуже вдалим технічним рішенням з точки зору надійності всієї системи. Сучасна промисловість пропонує великий вибір таких пристроїв — лише за посиланням https://www.acko.ua/e-store/xml_catalog/modulni_avtomatichni_vimikachi_utrust/ можна знайти модульні автоматичні вимикачі UTrust, щонайменше кілька десятків стильних та сучасних варіантів.

Функції модульних вимикачів

Таке обладнання має досить компактні розміри та простий дизайн, проте дуже важливі функції:

  • швидкодіючий захист мережі від короткого замикання;
  • контроль за перевантаженням системи;
  • у разі необхідності — оперативні комунікації;
  • захист низьковольтних електричних кіл від тривалих струмових перевантажень;
  • вимикання мережі у випадку нестандартних ситуацій, які загрожують або самій електричній мережі, або приладам, які в неї ввімкнуті.

Принцип дії простий — при виникненні ситуацій, пов’язаних з перевантаженням системи, аби запобігти її пошкодженню, вимикач автоматично перериває струм, відключаючи навантаження.

Важливою властивістю устаткування є широкі можливості з монтажу — вимикачі можуть бути під’єднані до нової мережі або до вже існуючих комунікаційних систем з метою підвищення безпеки.

Кожен пристрій передбачає декілька варіантів кріплення. в залежності від принципу формування щитової.

Як обрати модульне обладнання?

Оскільки автоматичні вимикачі є однією з частин загальної системи забезпечення струмом, то його технічні характеристики мають відповідати окремим її параметрам:

  • номінальний робочий струм має складати від 1 до 63 А;
  • містити від 1 до 3 полюсів;
  • робоча напруга має відповідати особливостям мережі;
  • повинні мати високий клас захисту та зносостійкість;
  • належить до певного класу з характеристики відключення.

Виробництво електрощитового обладнання вже передбачає необхідність монтажу певної кількості модульних вимикачів, у залежності від типу та навантаження об’єкта. Тому кожен такий елемент має повну сумісність з рештою устаткування. Розраховані вони на стабільну роботу у будь-яких погодних умовах, при температурі від -25 до +60 градусів.

Якість пристроїв впливає на подальше функціонування системи, тому постачальник електрообладнання має передбачити кожну деталь — контакти покривають сріблом для уникнення корозії, до гвинтових клем додається пластина, яка запобігає некоректному з’єднанню. Жорсткість корпусу забезпечується цілим набором заклепок. Механізм розраховано на безперервний режим функціонування.

Придбання модульних вимикачів

Електротехнічна продукція України пропонує користувачам якісні та сучасні моделі модульних вимикачів за цілком прийнятною вартістю. Таким чином, спеціалісти можуть не економити на безпеці електричних мереж, встановлюючи максимально можливу кількість автоматичних модульних вимикачів високої якості. Це чудовий спосіб модернізувати застарілі комунікаційні системи, які мають відповідати сучасним стандартам та вимогам.