Огороджувальна сигнальна стрічка: види і сфери використання

Огороджувальна сигнальна стрічка — найпростіший і найдешевший спосіб сповіщення про можливу небезпеку. Вони виготовляються із міцного поліетилену або поліпропілену, який стійкий до дії будь-яких несприятливих факторів. Для огородження територій такі стрічки прикріплюють до стаціонарних огорож, дерев і кущів, стін будинків. При прокладанні комунікацій укладають у землю поверх труби чи кабелю. Якщо ви не знаєте де замовити стрічки з логотипом, загляньте в каталог Teraplast.

Види сигнальних захисних стрічок

В основі класифікації огороджувальних сигнальних стрічок лежить їхній колір. Червоно-білою стрічкою огороджуються території із високим рівнем небезпеки: аварійні ділянки, місця пожеж. Жовто-чорні стрічки попереджають про те, що далі є зона з можливою небезпекою.

Поєднання помаранчевого та білого інформує про небезпеку, яка може виникнути на автодорозі. Сигнальними синьо-білими стрічками огороджують несправні верстати на виробництві, чорно-білими — зони прибирання приміщень.

Більшість сигнальних захисних стрічок виготовляють із поліетилену або поліпропілену під високим тиском. Це дозволяє значно продовжити термін служби виробу, надати йому стійкості до механічних пошкоджень.

Під час випуску, нанесення логотипу або напису використовуються кольоростабілізуючі елементи, що перешкоджають вигоранню та вицвітанню. Також до них можна додати світловідбиваючі компоненти, які особливо важливі у темну пору доби. Виробництво на замовлення дозволяє додатково брендувати стрічку, наносити логотип та контактну інформацію компанії.

Сфери використання огороджувальних сигнальних стрічок

Сигнальна огороджувальна стрічка використовується для водопроводів, газопроводів, каналізації. На білому тлі синім, чорним або червоним кольором вказується тип мережі.

Стрічка «Обережно кабель» застосовується при прокладанні проводів, а також для огородження робіт з їхнього прокладання та ремонту. Стрічка, що повідомляє про газопровод — жовтого кольору з чорним текстом. Напис може бути різним, залежить від бажання замовника.

Проводи зв’язку маркуються помаранчевою сигнальною огороджувальною стрічкою. Так само позначаються і місця прокладки оптичного волокна. Також допускається нанесення логотипу та контактної інформації компанії.