Пінополістирол – завжди на варті тепла у вашому домі

Матеріал, що ми знаємо в побуті, як пінопласт, насправді має назву пінополістирол. У його складі є кисень і вуглець. З’явився ще у 40 роках минулого століття в США. Використовується в багатьох сферах життя: від термосумок до пакування товарів. Все завдяки його властивостям та параметрам. Магазин будівельних матеріалів «Будінмаг» готовий запропонувати пенополистирол з такими параметрами, які задовольняють ваші потреби.

Пінополістирол від «Піноплекс»

Пінополістирол: відмінні властивості та оптимальний хімічний склад

Всім видам пінополістиролу, що сьогодні можна знайти на ринку, притаманні:

  1. Легкість. Матеріал має дуже низьку густину, що робить його ідеальним для застосування в різноманітних ситуаціях.
  2. Теплоізоляція. Має здатність добре утримувати тепло застосовують для утеплення будівель та ізоляції холодильних приміщень.
  3. Хімічна та термічна стійкість. Відмінно переносить вплив різних речовин та високих температур, що робить його довговічним, безпечним для оздоблення будівель.
  4. Простота обробки. Легко ріжеться та формується під потрібний рельєф, що дозволяє швидко створювати різноманітні конструкції.

Пінополістирол часто використовують і в будівництві, в якості утеплювача. Він має пористу структуру та багато повітряних пухирців. Тому здатен ізолювати стіни, покрівлю, підлогу та фундамент від холоду та інших несприятливих факторів зовнішнього середовища. Магазин будівельних матеріалів «Будінмаг» має великий асортимент пінополістиролу різних виробників, марок, пакувань та розмірів.

Пінополістерол від PNP

Ви можете самостійно обрати потрібний товар чи проконсультуватися з менеджерами по телефону, щоб вибрати підходящі позиції, оформити, оплатити та отримати ваше замовлення зручним способом.

Пінополістирол: коли надійність зустрілася з інноваціями

Останнім часом матеріал став лідером серед інших у створенні енергоефективних будівель та еко-пакування. Роботи над вдосконаленням його характеристик не закінчуються. Дослідники намагаються зробити пінополістирол витривалішим та покращити його стійкість до механічних та інших видів ушкоджень. Додають до його складу речовини, щоб температура самозаймання була вищою, а швидкість самозгасання – більшою.

Слід згадати і про те, що цей матеріал має невисоку ціну. Утеплення великої площі має прийнятну вартість, навіть з урахуванням підготовчих та фінішних робіт. Перед тим як обрати матеріал, слід визначитися з вимогами до нього та доступним бюджетом. Цей матеріал став невід’ємною частиною повсякденного життя. Він зручний та ефективний для будівництва, упаковки та інших випадків, де легкість та теплоізоляція є ключовими властивостями.