Правильне оформлення декларації ДСНС із компанією «Елітпожсервіс» – швидко та без зайвих проблем

Коли створюється нове підприємство чи реорганізовується те, що вже існує, власнику потрібно перевірити, чи відповідає об’єкт, у якому провадиться діяльність, нормам протипожежної охорони. Українське законодавство зобов’язує бізнес надавати документ, який на основі експертного висновку підтверджує дотримання вимог. Інакше підприємець не має права надавати товари чи послуги. Однак не кожен бізнесмен володіє повною інформацією щодо того, як правильно задекларувати об’єкт. У компанії «Елітпожсервіс» декларація дснс створюється згідно з передбаченими законодавством правилами, тому власник чи орендар приміщення може впевнено подавати документ у відповідні органи. Мета співробітників компанії полягає в тому, щоб замовник не допустив помилок, через які термін отримання документа затягується, а бізнес переживає збитки.

Заповнення декларації ДСНС

Коли виникає потреба в оформленні декларації?

Органи охорони пожежної безпеки вимагають від орендарів і власників приміщень надати підтвердження відповідності нормам у двох основних випадках:

  1. Реєстрація нового бізнесу.
  2. Переобладнання чи перебудова приміщення, в якому працює вже створене підприємство.

Від цієї необхідності звільняються категорії підприємців, які:

  • використовують торгове місце на ринку;
  • орендують приміщення, власник якого вже подав декларацію;
  • нещодавно отримали підтвердження про прийняття в експлуатацію новозбудованого чи перебудованого об’єкта.

Обов’язки щодо подачі покладаються на власника бізнесу. Не має значення, володіє він приміщенням, де провадить підприємницьку діяльність, чи орендує його. В умовах українського ринку трапляється, що замість власника декларацію оформлює орендар. Цю дію потрібно виконувати після будь-якої зміни конфігурації та площі приміщення.

Що треба врахувати під час декларування?

Щоб ДСНС прийняла документ, потрібно визначитися, до якої групи ризику за пожежною небезпекою належить приміщення. Більшість об’єктів – це клас підвищеного ризику, оскільки знаходяться на певних поверхах, мають площу понад 20 кв. м, приймають за день значну кількість відвідувачів.

Пожежна безпека

Надання декларації ДСНС передбачає підготовку супутніх документів, організацію експертизи, коли об’єкт оглядається уповноваженим представником у визначені час і дату, подання декларації та реєстрацію документа. Від правильності заповнення залежить швидкість реєстрації. За наявності помилок протипожежний орган повертає підприємцю декларацію на доопрацювання. Допомогу в оформленні пропонує компанія «Елітпожсервіс». Разом із фахівцями ви оформите документ швидко, без помилок і зайвих турбот.