Скільки коштує оренда однокімнатної квартири в Києві

Кожен, хто приїхав до столиці, щоб підкорити її, кожен, хто хоче залишити батьківське гніздо, повинен знати ціну оренди квартири у Києві та правильно розпоряджатися фінансами. Для охочих заощадити гроші найпривабливішим варіантом буде житло у Деснянському районі. А найдорожчим районом столиці для оренди залишається Печерський район. Порівнюючи поточну ситуацію на ринку з попередніми показниками, було зафіксовано, що оренда квартир у Києві у листопаді на 42% менша у доларовому еквіваленті, ніж у листопаді 2021 року. У національній валюті за цей період ціна зменшилась на 22%. Такими спостереженнями з громадськістю діляться фахівці агентства нерухомості The Capital, які займаються орендою квартири, а також продажем житла.

Паралельно з цим протягом осені ціна на оренду апартаментів у доларовому еквіваленті в столиці підскочила на 20% – наприкінці літа середня вартість становила 5 доларів/м2.

Актуальна ситуація на ринку нерухомості

Згідно з твердженнями аналітиків та незалежних експертів, вартість оренди квартир з трьома кімнатами продовжує бути стабільною протягом усього вересня, жовтня та листопада минулого року. Апартаменти з 1 і 2 кімнатами збільшуються в ціні. Таким чином, приблизна середня ціна оренди квартир у Києві у листопаді становила 6 доларів/м2. Віддати за квадратний метр у квартирі з 1 кімнатою доведеться сім доларів. У двокімнатних апартаментах вартість квадратного метра на долар менша, а у трикімнатній квартирі ціна метра 5 доларів.

Акцент уваги також робиться на тому, що Печерський та Шевченківський район, як і раніше, найдорожчі. У середньому орендарі віддають по 692 доларів за однушку, або 10 доларів за м2. При цьому ціна у Шевченківському районі приблизно на 20% нижча, ніж у Печерському. За квартиру тут доведеться віддати приблизно 443 долари. На 3-й позиції знаходиться район Голосієво, в середньому ціна апартаментів складає 353 долари. Заощадити вдасться тим, хто живе у Деснянському районі, оскільки тут достатньо мати 173 долари, щоб стати тимчасовим мешканцем. Це майже вчетверо менше, ніж у самому серці міста.

Експерти стверджують, що https://thecapital.com.ua/uk/arenda-doma-v-kieve/ оренда будинку в столиці коштує дорожче, але враховуючи велику місткість будинку, що окремо стоїть, можна істотно заощадити, живучи з великою родиною та друзями. Зокрема, Печерський район є найдорожчим районом для оренди найліквідніших однокімнатних квартир – середня вартість оренди такої квартири становить 449 доларів на місяць. Важливо пам’ятати, що шахраї у бізнесі з оренди квартир зустрічаються на кожному кроці. Тому убезпечити себе можна лише звернувшись до фахівців.