Стильні керамічні рушникосушки — комфорт і порядок у ванній кімнаті

У сучасному світі увага до деталей інтер’єру та комфорту у нашому будинку відіграє величезну роль. У сфері створення затишку та комфорту для ванної кімнати керамічні рушникосушки в Україні мають високий попит. Виріб можна придбати у спеціалізованих магазинах та на сайтах онлайн магазинів, що продають сантехніку.

Раніше сушки для рушників вважалися лише функціональним атрибутом ванної кімнати. Сьогодні вони випускаються в оригінальних кольорових та дизайнерських рішеннях і давно стали стильним елементом інтер’єру будь-якої ванної кімнати. При цьому вони також виконують свою пряму функцію — забезпечують тепло і сухість у приміщенні, підсушуючи наші рушники та одяг.

Особливості, типи та функції керамічних рушникосушок для ванної кімнати

До особливостей сучасних керамічних рушникосушок можна віднести поєднання:

 • якісних матеріалів;
 • інноваційних технологій.

Конструкція керамічної сушки для рушників складається з понад міцної металевої рами, на якій розміщені керамічні нагрівальні елементи. Така комбінація забезпечує рівномірний та ефективний розподіл тепла, більш сприятливий для якісного нагрівання повітря у ванній кімнаті.

Типи керамічних рушникосушок

Залежно від призначення та кількості панелей (ручок) розрізняють наступні типи керамічних рушникосушок:

 1. Моделі з однією ручкою

Сушки для рушників з керамічними нагрівальними елементами та однією ручкою призначені для невеликих ванних кімнат. Вони можуть бути виконані в різних розмірах та мати різну потужність, що робить їх універсальним рішенням.

 1. Моделі із двома ручками

Для середніх за розміром ванних кімнат підходять керамічні сушки для рушників з двома ручками. Такі моделі одночасно здатні нагрівати більшу кількість рушників.

 1. Моделі з трьома та більше ручками

Це потужні пристрої, призначені для великих за площею ванних кімнат або саун. Вони характеризуються високою продуктивністю та швидким нагріванням.

Функції керамічних рушникосушок

До функцій слід відносити не тільки можливість нагрівання рушників, а й можливість керування температурою у ванній кімнаті. Для цього використовуються різні типи терморегуляторів, якими можуть бути оснащені різні моделі керамічних рушникосушок:

 1. Без терморегулятора — це простий варіант, що виключає автоматичне регулювання температури.
 2. З механічним терморегулятором — у таких пристроях можна встановити бажану температуру вручну та підтримувати її.
 3. З програматором керамічна рушникосушка являє собою найбільш зручну модель, що дозволяє налаштувати графік її роботи в певний період часу.

Сьогодні рушникосушки з керамічними нагрівальними елементами широко застосовуються в різних сферах:

 • в домашніх умовах;
 • у комерційних приміщеннях;
 • у приміщеннях громадського користування.

Вони ідеально підходять для готелів, спортзалів, салонів краси та будь-яких інших місць, де необхідно забезпечити гостей/клієнтів сухими та теплими рушниками.

Де в Україні можна купити якісну керамічну рушникосушку

Якщо ви шукаєте якісні та недорогі керамічні сушки для рушників, компанія AQUAVITAL готова запропонувати вам широкий вибір моделей від таких брендів, як Africa та Flyme. У нас ви знайдете різноманітні їх моделі:

 1. З потужністю — 250, 400, 450 і 600 Вт.
 2. Виконані у різному колірному рішенні — білий, сірий, чорний, бежевий.
 3. Для ванних приміщень площею — 5, 10, 12 м².
 4. З кількістю панелей (ручок) — від 1 до 4.
 5. У різному розмірі обігрівача (ВхШ):
 • мінімальний — 600 х 475 мм;
 • максимальний — 1020 х 475 мм.

Ми запрошуємо вас у Києві купити керамічну рушникосушку для ванної кімнати. Ви також можете замовити будь-яку її модель з доставленням по Україні на нашому офіційному сайті AQUAVITAL. Ми гарантуємо високу якість продукції та доступні ціни, щоб зробити вашу ванну кімнату більш комфортною та стильною.