Стильні паркани в Україні

Хочете встановити паркан, але набридли заїжджені варіанти, що зустрічаються на кожному кроці? Делюкс огорожу обирай – територію стильно захищай.

Фото sitkazahid.com

Що це за паркан? Вітчизняний виробник Сітка Захід пропонує клієнтам вдосконалену розробку відомого в Європі паркану з специфічною назвою ранчо – огорожу Deluxe. Міжнародна компанія, яка володіє сучасним зварним апаратом, автоматичним роботом, має європейський сертифікат якості CE, до речі, єдиний серед українських заводів-виробників, сертифікат ISO, що свідчить про високу якість товару та рівень наданих послуг – пропонує тільки якісну продукцію. Якісна панельна металева огорожа тому, що проходить 3 етапи контролю виробництва.

Deluxe – загорожа для території, яка вдало не тільки розподіляє межі, а й доповнює архітектурний дизайн, створюючи стильний вигляд будинку. Створюється з оцинкованих металевих планок, які фарбують полімерною фарбою бажаного кольору. Такий паркан точно захистить від несанкціонованого проникнення, буде виділятися на фоні інших та тішити око максимально ефектним виглядом не один десяток років, адже виконаний з високоякісних матеріалів.

Основні переваги

Що виділяє даний паркан серед інших металевих аналогів? В чому родзинка даного вдосконалення? Дізнаємося детально, розглянувши позитивні характеристики.

Плюси:

  • довговічна, гарантія від виробника 20 років, не на словах, а на ділі, що підтверджує сертифікат;
  • міцна, ногами не перелізеш, руками не штовхнеш, та ще й не боїться механічних пошкоджень та несприятливих погодних факторів;
  • практична, бо легка та швидка в установці та мінімалістична на вигляд;
  • стильна, адже широкий асортимент дає можливість встановити огорожу, ворота та хвіртку в одній стилістиці;
  • особлива, бо ціна не з найдешевших, тому використана велика кількість матеріалів, шви зварки якісні, фарба висококласна, тому можна сказати, що паркан класу люкс;
  • багатогранна, можливий вибір параметрів та колірної гамми;
  • гарна та зі смаком, виконана в стриманих тенденціях, тому підійде до сучасного будинку в будь-якому стилі.

Сподобалась огорожа? Для підбору типу Deluxe за уподобаннями – переходьте на сайт та залишайте запит на дзвінок. Ми співпрацюємо з роздрібними та гуртовими клієнтами з таких країн як Польща, Німеччина, Франція, Латвія, Литва, Словаччина, Румунія, які із задоволенням замовляють саме його. Будь як західноєвропеєць — обирай паркан від Sitka Zahid та огороджуйся по-європейському.


Adblock
detector