Сучасні методи утеплення

На певному етапі будівництва постає питання утеплення нерухомості. Це дуже важлива річ, особливо на сьогоднішній день, коли є потреба максимально заощаджувати гроші там, де можна. Саме завдяки утепленню будівельних конструкцій у вас буде змога використовувати менше опалення, що гарантовано скоротить ваш чек на оплату опалення. Матеріали для утеплення фасаду бувають різні. В кожного є змога обрати щось саме для себе відштовхуючись від ціни та властивостей кожного з матеріалів.

Сипкі утеплювачі

Саме сипкі утеплювачі сьогодні використовують найбільше. Вони не є найдешевшим варіантом, але мають з себе зразок екологічності на відміну від тих матеріалів, які будуть представлені далі. Серед переваг сипких матеріалів виділяють:

  1. Довговічність. Один раз зробивши такий вклад у свою нерухомість – ви гарантовано забезпечили захист їй на довгі роки.
  2. Вогнестійкість. Це вкрай важливо для матеріалу оздоблення усього будинку.
  3. Матеріали відштовхують гризунів. Для нерухомості комерційної та приміських будинків – це особливо важливо.
  4. Стійкі до будь-якої вологи. Цей матеріал не буде затримувати вологу усередині, тому в вас не буде проблем із різноманітними грибами.

До сипких утеплювачів відносяться: перлит, виготовлений із вулканічного скла, вермикуліт та керамзит, який отримують методом випалу глини. Ці матеріали чудово пропускають пар та стовідсотково екологічні.

Спінені полімери

Цей вид утеплювача широко використовується, як правило, для зовнішнього утеплення. Від може приймати вигляд піни або екструдованого полістиролу. серед переваг використовування:

  1. Найкращі показники теплоізоляції та шумоізоляції.
  2. Міцність та довговічність матеріалу.
  3. Швидкість встановлення.
  4. Стійкість до вологи.
  5. Довговічність.

Але для дерев’яних конструкцій краще використати інший вид утеплювача. До спінених полімерів відносяться такі елементи: пінопласт, пеноплекс та рідкі полімери.

Мінеральна вата

Утеплення ватою – це старий спосіб, яким ще й досі користуються люди. Головною його перевагою є те, що це дешевий матеріал, однак він не є екологічно чистим, а навіть являє з себе токсичну речовину, через вміст у себе частки скла та формадельгіду. До класу ватних утеплювачів входять такі матеріали: скловата, бальзатова вата, ековата. Усі ці матеріали є вогнебезпечними, добре тримають тепло та стійкі до щурів. Ековата на відміну від інших видів є найбільш екологічним матеріалом та не виділяє токсичних речовин. Основним недоліком є те, що від час підвищеної вологості вата має змогу збиватися, тож потребує налагодженої системи виведення вологи.

Базальтова вата досі є найдешевшим матеріалом для утеплення нерухомості, але ековата достатньо дорога.