ТОП-5 ДБЖ для газових котлів опалення

Газові котли — обладнання з електронними компонентами, чутливими до якості струму. У сучасних реаліях, коли в будь-який момент можливе відключення електроенергії, важливо забезпечити для них безперебійне живлення.

Найкращим чином таку роботу виконують джерела безперебійного живлення. Сучасний ринок пропонує чимало моделей ДБЖ, але не всі з них призначені для захисту обладнання такого типу.

Пропонуємо до вашої уваги найкращі моделі, які допоможуть завжди залишатися з теплом у квартирі.

Logicpower LPM-525VA-P

На першому місці модель лінійно-інтерактивного типу з ефективною потужністю 360 Вт. Характеризується високою якістю та непоганою автономністю. Генерує правильну синусоїду, може працювати цілодобово з будь-яким навантаженням.

Серед інших переваг Logicpower LPM-525VA-P слід відзначити автоматичне регулювання напруги, підзарядку АКБ, наявність двох євророзеток. Єдиний недолік — не надто велика ємність акумулятора.

Powercom WAR-400A Schuko

Ще одна гідна уваги модель з лінійно-інтерактивною дією. На виході цього безперебійника — ідеально відфільтрований струм зі стабільною напругою номіналом 230 В та якісною синусоїдою. Такі вихідні характеристики генеруються незалежно від того, який струм подається на вхід: від побутової мережі чи вбудованого акумулятора.

ДБЖ має непоганий набір функцій, зокрема:

  • можливість збільшення часу резервування;
  • захист від підвищеної напруги в мережі;
  • кероване сегментування навантаження.

Мінус, як і у попередньої моделі: відносно невеликий час автономної роботи.

Merlion Terra 800

ДБЖ від відомого китайського бренду потужністю 480 Вт. Чудовий безперебійник для живлення циркуляційної помпи котлів, здатний забезпечити їх електрикою протягом досить тривалого часу.

Характеризується сучасною технологією керування циклом зарядки акумулятора та можливістю контролю параметрів пристрою. Час перемикання на живлення від батареї складає 5–10 мс. Merlion Terra 800 має захист від стрибків напруги в мережі, USB-роз’єм і досить непоганий коефіцієнт вихідної потужності.

Серед недоліків можна назвати відсутність дисплея.

Kstar UA60

Має декілька модифікацій з різними за ємністю батареями. Надійне, з компактними розмірами ДБЖ з правильною синусоїдою забезпечує тривале (до 15 годин) живлення газових котлів. Може відновлювати ємність акумулятора до 90% за 6–8 годин. Опціонально може працювати в тандемі з генератором.

LogicPower LP U650VA

Більш потужна модель безперебійника від відомого бренду. Може використовуватися для захисту електроніки опалювального обладнання від стрибків напруги та інших проблем із вхідним струмом. LP U650VA вміє розподіляти навантаження між паралельно під’єднаними ДБЖ в складі систем із резервуванням.

Висновок

Вибираючи безперебійник, варто віддавати перевагу онлайн-моделям, особливо в разі відсутності додаткового стабілізатора. Дуже важливо вміти рахувати потужність пристрою, знаючи сумарний показник потужності споживачів.