Вантажні конвеєри: особливості та переваги

Чи існують практичні методи, які дозволяють значно збільшити ефективність роботи складу? Як можна підвищити швидкість обробки різних товарів та знизити навантаження на персонал? Досягнути цього можна за допомогою сучасних конвеєрних систем. Вони дозволяють автоматизувати роботу логістичного центру та зробити його більш рентабельним.

Різновиди конвеєрів

Усе конвеєрне обладнання можна поділити на дві великі групи за принципом транспортування товарів:

  1. Стрічкові моделі. Подібні конвеєри вважаються найпоширенішими. Вони працюють за рахунок стрічки, яка рухається напрямними. Подібний вантажний конвеєр може переміщувати практично будь-які види вантажів на будь-яку відстань. Рух товарів у ньому може здійснюватися як по горизонталі, так і під певним кутом. Завдяки цьому вдається організувати обробку товарів, що зберігаються на різних рівнях.
  2. Рольганги. Це роликові конвеєри, які підходять для переміщення ящиків, коробів, пакетів тощо. Рух здійснюється за рахунок обертання роликів. За потреби відстань між ними можна змінювати, що дозволяє організувати роботу з різними типами вантажу. Рольганги бувають приводними та неприводними.

Усі сучасні конвеєри є модульними. Завдяки цьому перед споживачем відкриваються нові можливості. Модульність хороша тим, що дозволяє без проблем замінити вузол, який вийшов з ладу. Також відкриваються можливості масштабування ліній. За потреби завжди можна додати або видалити непотрібні модулі.

Переваги конвеєрів

До плюсів конвеєрних транспортерів можна віднести:

  1. Високий рівень надійності. Подібне обладнання може працювати в режимі 24/7 десятиріччями при своєчасному і правильному обслуговуванні.
  2. Можливість модернізації. За потреби конвеєри можна оснастити сортерами, системами машинного зору та ін. Завдяки цьому підвищується ефективність роботи всього логістичного центру.
  3. Відносно низький рівень шуму. Під час роботи конвеєрні транспортери видають близько 65 дБ. Це дозволяє відмовитись від використання засобів індивідуального захисту для персоналу.
  4. Наявність плавного старту та зупинки, а також зони нульового тиску. Завдяки цьому товари, які переміщуються поверхнею, перебувають у повній безпеці. Вони не пошкодяться навіть за умови аварійної зупинки.
  5. Універсальність. Конвеєри можуть працювати з різними типами вантажів. Їх використовують для переміщення конвертів, пакетів, коробок, ящиків та ін.

Якщо ви хочете придбати якісне конвеєрне обладнання, варто звернутися до компанії Kapelou. Вона запропонує вам найкращі умови співпраці та сертифіковані конвеєри різного типу. На весь товар надається офіційна гарантія.