Зарядні станції Anker: ТОП найпопулярніших моделей

Зарядні станції — потрібна техніка серед прихильників відпочинку на природі та людей, які живуть у будинках із перебоями електропостачання. Anker — один із відомих брендів такого обладнання. Техніка цього виробника популярна серед користувачів завдяки ергономічному дизайну та сучасним функціям. Розглянемо моделі обладнання з найбільшим попитом.

Зарядні станції Anker

Зарядні станції Anker

Anker 757 PowerHouse 1229 Wh: про багатофункціональність

Зарядити пристрій можна лише за одну годину, а його акумулятора вистачить на тривале забезпечення енергією побутових приладів або освітлення в будинку. Крім цього, доступне поповнення батареї від сонця. Такий спосіб зарядки займає трішки більше часу — приблизно 3,6 години.

Обладнання можна використовувати як джерело безперебійного живлення. Якщо в будинку нестабільне електропостачання, варто замовити зарядну станцію Anker онлайн, адже їй необхідно приблизно 20 мс, щоби почати забезпечувати дім енергією. Ця модель дозволяє під’єднувати не лише побутові прилади, але й дрилі, газонокосарки, перфоратори.

Anker 757 PowerHouse 1229Wh 1500W: максимум продуктивності

Зарядна станція з місткістю акумулятора 1229 Вт/ч. Основні технічні характеристики та можливості цієї моделі:

  1. Потужність. Номінальна становить 1500 Вт, а піковий показник — 2400 Вт. Цього вистачить, щоб забезпечити побутові прилади енергією на випадок відсутності світла.
  2. Сумісність. Ця модель підходить для зарядки ноутбуків, смартфонів та планшетів. Крім цього, станція сумісна з будь-якою побутовою технікою.
  3. Роз’єми. На корпусі передбачено по два порти: Type-C та USB, а також пару розеток. Завдяки цьому можна заряджати кілька пристроїв одночасно.

З боків корпусу розташовані зручні ручки. Тримаючи за них, комфортно транспортувати обладнання.

Anker 521 PowerHouse: портативна та бюджетна

Невеликий пристрій призначений на 3000 циклів. Його габарити складають 21,6×21,14×14,4 см. Станція не підійде для живлення пральної машини або іншої великої побутової техніки, але її потужності вистачить для постачання енергії дрібним приладам — фену для волосся, комп’ютеру тощо.

Обладнання важить лише 3,7 кг. Заряджати станцію можна від мережі, автомобільного прикурювача або сонячної батареї. Останній варіант дуже зручний, якщо плануєте брати пристрій із собою на відпочинок на природі.

Прилад можна використовувати як ліхтар, оскільки в корпус вбудована лампа. Ця модель не лише компактна, але й функціональна. З такою станцією можна не турбуватися, що світло раптово зникне. Обладнання бренду Anker — це надійні та довговічні пристрої. Якщо шукаєте тимчасову альтернативу місцевому електропостачанню, рекомендуємо звернути увагу на моделі цього виробника.