Чи варто встановлювати гаражні ролети: особливості та переваги конструкції

Чи варто встановлювати гаражні ролети: особливості та переваги конструкції.

У облаштуванні гаража найважливішу роль відіграє правильний вибір воріт. Для ефективного захисту транспортного засобу та супутнього майна, важливо використовувати надійні системи, які зручні в експлуатації, надійні і при цьому мають хороші показники вологостійкості.

Гаражні ролети: важливі особливості

У випадку, коли встановлення розпашних систем неможливе через нестачу вільного простору, актуальним рішенням стануть ролети на гараж. Це універсальна модель, яка може бути виготовлена в заданому розмірі та кольорі, а також особоистого дизайну під кожного клієнта. Стандартна конструкція складається з кількох основних елементів:

  • короб із валом – ключовий елемент управління всією системою;
  • ламелі – металеві панелі, сформовані у єдине полотно;
  • шарніри – елементи кріплення, що використовуються для з’єднання ламелей.

Вартість готового виробу безпосередньо залежить від характеристик профілю, а також довжини і ширини ролет, та інших характеристик. Лакофарбове покриття забезпечує додатковий захист поверхні від негативної дії ззовні, що продовжує термін служби конструкції.

Переваги гаражних ролет

Якісні рольвороти підходять для всесезонної експлуатації. В інтернет-магазині «Rolleti» представлені різні види виробів, які не псуються під впливом прямих сонячних променів, температурних перепадів або рясних опадів, а також мають хорошу вітрову стійкість. До важливих переваг цього типу виробів можна віднести такі особливості:

  • Відсутність додаткових витрат на підготовку отвору. Конструкція легко і швидко фіксується: ролети стануть раціональним вибором, якщо встановлення інших видів воріт неможливе через обмежену площу.
  • Простота встановлення. Монтаж можна провести в будь-яких умовах, тому якщо потрібно швидко завершити облаштування гаража, саме рольворота стануть кращим вибором.
  • Компактні розміри. У розібраному вигляді конструкція займає мінімум вільного місця (як незбиране полотно, так і окремі елементи). За рахунок цього відсутні додаткові витрати на дороге транспортування.

А головне, ціна ролет на порядок нижча, ніж виготовлення та подальший монтаж секційних елементів. Якщо фінансовий бюджет обмежений, варто встановити металеві рольвороти з автоматичним управлінням – це вигідне та раціональне рішення.