HOMEDOORS — двері та комплектуючи

Міжкімнатні двері в чому відмінність і з чого починати підбір

Міжкімнатні двері в першу чергу призначені зонувати приміщення, надати йому затишку та індивідуальності. Двері це один із найважливіших атрибутів інтер’єру в цілому. До вибору та підбору таких виробів слід ставитися уважно.

Всі міжкімнатні двері поділяються на декілька видів:

  • Збірні — царгові;
  • Щитові наповнення;
  • Прихованого монтажу та інші.

Збірні царгові двері, це проста конструкція дверей, які збираються в один вузол стійками і перемичками, комбінуються склом і вставками з МДФ. Стоєві таких дверей можуть бути або повністю з МДФ у дешевих моделях, або з деревом у дорожчих.

У щитовому виконанні дверей мають вигляд «щита» який зазвичай виконаний з МДФ різної товщини, може бути і 4мм і 6 мм і 10мм. Наповнення таких дверей може бути:

  • Стільниковий (стільниковий картон);
  • Трубчасте ДСП;
  • Масив дерева.

Двері з масиву — найдорожчий варіант, такі двері можуть повністю складатися з масиву дерева, або частково. Такі двері мають дуже високу ціну та великі терміни експлуатації.

Двері зі стільниковим наповненням надають жорсткості конструкції, служать як шумоподавляюче всередині, так і менш впливають на ціну виробу. Єдиним мінусом таких дверей вважається, що вони не важкі за вагою.

Величезний вибір міжкімнатних дверей з онлайн каталогу ви зможете знайти на нашому сайті дверей, відвідайте наш каталог, відшукайте свою модель, яка підійде за всіма вашими запитами.

Вхідні двері, які бувають, і чому варто вибирати саме у нас

Всі вхідні двері діляться спочатку за ціновим сегментом

  • Економ;
  • Стнадарт;
  • Преміум.

Двері в економ сегменті мають найменшу вартість за рахунок невеликої товщини полотен і коробок, за рахунок використання більш тонкого листа металу та дешевих комплектуючих.

Вхідні двері стандартного сегмента – це стандартні комплектації, при яких виробник впевнено пропонує кращу ціну та гарантію на виріб.

Преміум сегмент вхідних дверей — це окремий сегмент який включає як вуличні так і квартирні двері. Як правило, це якісні двері з використанням дорогих матеріалів, гарантія на такі вироби від 1року до 7 років. А при правильній експлуатації дверей з урахуванням виконання всіх рекомендацій від виробника. Двері офіційно прослужать десятки років.

Обирайте двері з нашого каталогу, тільки у нас є сама приваблива ціна на міжкімнатні двері від виробника. Так і на вхідні двері та двері прихованого монтажу.