Плануєте купити кондиціонер у Хмельницькому? Зверніть увагу на корисні функції

Виробники та продавці пропонують бажаючим кондиціонер купити в Хмельницькому техніку з багатим набором режимів і функцій. Основні режими (холод, тепло, вентиляція), функції фільтрації повітря, регулювання напрямку повітряного потоку (кута нахилу жалюзі) та його швидкості (обертів вентилятора) особливих питань не викликають. А ось що являють собою інтелектуальні функції, з якими можна купити кондиціонер у Хмельницькому, навіщо вони потрібні та як працюють, зрозуміло не всім.

Кондиціонер – розумна техніка

У сучасних кондиціонерах є набір програм, які обробляють інформацію, отриману від датчиків, через контролери гнучко керують робочими параметрами техніки, автоматично запускають або припиняють певні процеси для оптимізації мікроклімату, енергоспоживання тощо. Розглянемо деякі з них.

IFeel та ISee

Якою б не була на кондиціонер ціна, він автоматично регулює температуру. Кондиціонер без інтелектуальних функцій порівнює із заданою температурою фактичну температуру поблизу внутрішнього блоку. Недоліки такого рішення:

  • якщо купити кондиціонер з встановленням внутрішнього блоку у верхній частині стіни, температура біля нього завжди буде вище, ніж в нижній частині приміщення, де знаходяться люди;
  • температура повітря у віддалених зонах змінюється повільніше, ніж поблизу від кондиціонера.

В результаті там, де знаходяться люди, температура може на пару градусів відрізнятися від оптимальної. Усунути цей недолік можна, якщо кондиціонер купити в Хмельницькому https://air-conditioner.ua/uk/khmelnitskiy/ з функцією IFeel або ISee. Обидві забезпечують точкове, прицільне регулювання температури в певній частині приміщення, але роблять це по-різному:

  • IFeel – датчик температури вбудований у пульт дистанційного керування, програма при регулюванні температури орієнтується на показання цього датчика. Якщо користувач тримає ПДУ під рукою, температура буде оптимальною саме в тій точці, де він знаходиться;
  • ISee – інфрачервоні сенсори сканують весь об’єм повітря в приміщенні, програма «бачить» людей, як джерела тепла. Алгоритм управляє охолодженням / нагріванням, рухом повітряного потоку з таким розрахунком, щоб оптимальна температура підтримувалася в місцях, де знаходяться люди.

«Розумне око»

У деяких кондиціонерах Daikin є ще одна функція, заснована на здатності датчиків визначати місце розташування людей – Intelligent Eye. Програма враховує показання «розумного ока» і управляє положенням заслінок жалюзі так, щоб потік повітря був спрямований в сторону від людини. Це дозволяє уникнути ефекту протягу і переохолодження.

Інтелектуальне розморожування

Ще один інтелектуальний режим скорочує енерговитрати на захист зовнішнього блоку від намерзання льоду. У будь-яких кондиціонерах, що працюють при мінусових температурах, час від часу включається підігрів зовнішнього блоку, щоб іній, сніг, лід розтанули. Звичайні програми активують і відключають підігрів зі стандартною періодичністю, а інтелектуальні – в міру необхідності, яку оцінюють завдяки показаннями датчиків.

Кондиціонер купити можна й з іншими цікавими функціями. Перш ніж замовити ту чи іншу модель, варто уважно вивчити функціонал. Якщо призначення якихось функцій незрозуміле, звертайтеся по консультацію до фахівців з продажу інтернет-магазину «Кондиціонери України».

Джерело: https://air-conditioner.ua/