Скільки коштує двоповерховий будинок у 2022 році

Двоповерховий будинок – це не розкіш, а необхідність для родини з дітьми. Сьогодні немає сумнівів, що комфорт і особистій простір – базовий принцип для емоційної рівноваги, саморозвитку і досягнення успіху у житті. У кожного члена родини має бути своя кімната. Додатково – за потреби – місце для заняття спортом, роботи, акуратного зберігання речей. І двоповерховий будинок дозволяє вирішити всі проблеми.

Двоповерховий будинок: місця вистачить всім!

Сьогодні двоповерхові будинки стають все більш популярними. Їх ключова перевага – можливість збільшити загальну і жилу площу – при невеликій земельній ділянці це більш ніж актуально. Зазвичай на першому поверсі розміщують спільні кімнати – вітальню, кухню, технічні приміщення (наприклад, гардероб чи пральня). На другому – особистий простір. Маючи двоповерховий будинок, ви можете виділити окрему кімнату для кожного члена родини, а це дуже важливо для емоційного та психологічного, а зазвичай і фізичного комфорту.

Вартість будівництва двоповерхового будинку

Бюджет будівництва залежить в першу чергу від обраних матеріалів. Розглянемо на прикладі найпопулярнішої технології сьогодні – будинку із СІП-панелей за канадською технологією.

Друга причина, яка впливає на ціну будівництва двоповерхового будинку, — це пакет послуг, який ви замовлятимете. Їх може бути два:

  • Під чистове оздоблення;
  • Під ключ.

Вартість двоповерхового будинку під оздоблення складає від 450 доларів за квадратний метр. Цей пакет послуг передбачає, що забудовник проектує будинок, готує фундамент, зводить стіну, робить кровлю. Потім прокладає усі необхідні комунікації – електричні, трубопровід, опалення, каналізацію тощо. Нарешті, він готує усі поверхні для нанесення чистового оздоблення, але косметичним ремонтом ви займаєтесь самостійно.

Будівництво будинку передбачає, що ви замовляєте котедж, описуєте, яким він має бути – а за 3-4 місяці ви вже можете в’їжджати, розставляти свої речі і влаштовувати новосілля. Вартість у такому випадку складає від 800 доларів за квадратний метр.

Як показує практика, дешевше виходить замовити будівництво двоповерхового будинку під ключ. Самостійно займатись косметичним ремонтом не лише складніше, але й дорожче. Професіонали чудово розуміють, де можна придбати матеріали дешевше або мають партнерські знижки у великих будівельних гіпермаркетах. Вони зроблять все одразу якісно – а саме помилки при технологічному процесі найбільшою мірою збільшують бюджет. Окрім того, вони придбають саме стільки матеріалів (фарби, штукатурки, плитки), скільки потрібно для оздобленні стін чи підлогу. Якщо ж людина робить це самостійно, дуже часто трапляються випадки, коли залишається забагато матеріалу. Потім він довго лежить у гаражі чи кладовці, допоки не відправляється на смітник.

Нарешті, оскільки вартість вказується за квадратний метр, загальний кошторис зведення двоповерхового будинку залежатиме від його площі.

Довіряйте професіоналам!

Дуже важливо звертатись до професійного забудовника, який зможе гарантувати високу якість, дотримання термінів і доступну вартість будівництва. Найкращий варіант збудувати будинок – звернутись до компанії «СервісБуд», лідера українського ринку приватного житла. За більш ніж 10 років діяльності компанія побудувала більше 150 будинків загальною площею понад 23 тисячі квадратних метрів! Вас приємно порадують ціни, а головне – ви точно залишитесь задоволені співпрацею! Вже за 3 місяці ви зможете в’їхати у свій новий, комфортний і світлий будинок!


Adblock
detector